KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

„Labai ačiū už tokį greitą ir kokybišką darbą. Taip pat didelis dėkui už paliktą švarią aplinką ir išvežtą visą statybinį gruzą. Rekomenduočiau kreiptis visiems tiems, kas nori darbų eigoje sėdėti ant sofos ir dėl nieko nesukti galvos, nes šie žmonės apgalvoja ir padaro viską nuo iki. Taip pat labai didelis pliusas mandagumas ir punktualumas. Prieš darbus uždengė visas patalpas ir spintas, kurias norėjome išsaugoti švarias. Po darbų išvalė ne tik patalpas, kuriose dirbo, bet ir laiptinę bei liftą. Jei dar kada nors ką nors griausime, būtinai kreipsimės vėl. Sėkmės darbuose.“ - Eglė N.

„Greitai ir kruopščiai atliko griovimo darbus, pasirūpino atliekų išvežimu. Darbų vadovas labai organizuotas, pateikė tikslią darbų sąmatą projekto pradžioje kai dar buvo daug neapibrėžtumo. Greitai atsako jeigu kyla papildomų klausimų. Rekomenduoju!“ - Vaidas B.

„Puikiai atliko šiltnamio ir kitų laukų statinių griovimo darbus. Paslaugūs ir maloniai bendraujantys. Darbą atliko tikrai labai tvarkingai, neištrypė kiemo, viską greitai surinko, sutvarkė po griovimo darbų. Labai smagu, kad galima rasti patikimų žmonių internete be jokių pažinčių. Rekomenduojame!“ - Jonas L.

Daugiau atsiliepimų galite pamatyti mūsų Facebook puslapyje paspaudus čia:

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis, ir kartu išspręskime, kaip paversti Jūsų svajones realybe.