PASLAUGOS

Griauname įvairių tipų ir storių pertvaras: mūrines, medines, gipsines, gelžbetonines, po darbų sutvarkome ir išvežame statybines atliekas utilizavimui.

Pertvarų griovimas
Sodo namukų, senų pastatų griovimas

Galime nugriauti bet kokio dydžio pastatą, įvairių tipų namus: karkasinius, gelžbetoninius, mūrinius. Sutvarkom sklypus - klientam paruošiam vietą naujiems, būsimiems statiniams.

Senos apdailos demontavimas

Nenorite patys vargti lupant senus tapetus - mūsų komanda Jums padės!

Senų tapetų, dailylenčių, tinko nuėmimas, pamirškite seną, jau nusidevėjusią apdailą.

Grindų griovimas

Trūksta aukščio bute ar name, senos medinės grindys girgžda, betoninės grindys kreivos? Mūsų komanda išardys tiek medines, tiek betonines grindis ir paruoš tolimesniems darbams. Taip pat aliekame rūsių ar patalpų iškasimo ir gilinimo darbus.

GRIOVIMAS24 - KOKYBIŠKI GRIOVIMO
IR DEMONTAVIMO DARBAI
Angų išpjovimas ir sutvirtinimas

Norite perplanuoti savo butą, tačiau sienos betonines - nebėda. Įrengiame angas nešančiose sienose, sumontuojame sąramas, atsakingai laikomės projekto reikalavimų ir sprendžiame darbo metu kilusias problemas.

Lubų demontavimas

Demontuojame įvairias lubas: gipsines, tinko, galime nuskusti kalkių sluoksnį, medines tinkuotas lenteles ir t.t.

Sklypų tvarkymas, medžių pjovimas, žemės darbai

Tvarkome sklypus, pjauname medžius, rauname kelmus, galime išlyginti sklypą ar nustumdytį augalinį sluoksnį paruošiant statyboms. Esant poreikiui galime atvežti juodžemio, smėlio, betono skaldos.

person holding pencil near laptop computer
person holding pencil near laptop computer
Projektavimo darbai

Galime pasiūlyti pagalbą rengiant kapitalinio ar paprastojo remonto projektus, ekspertizę ir kitą reikalingą dokumentaciją.

Dirbame atsakingai

Visada prieš darbus kilus įtarimams, pasitikriname, pasikonsultuojame, ar reikalingas projektas ir ar galima atlikti darbus. Visus darbus laikančiose konstrukcijose atliekame tik pagal suderintą projektą.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis, ir kartu išspręskime, kaip paversti Jūsų svajones realybe.